Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Apteka i Drugs&Drive


Apteka i Drugs&Drive

data: 2019.03.22        godzina: 20:00        cena biletu: 30/35/40 zł


APTEKA Jędrzeja Kodyma Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.
APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.
APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.Drugs & Drive to zespół prężnie działający w latach 90 – tych. Obecnie reaktywowany i wsparty młodą krwią. Ich muzyka to mieszkanka gatunkowa wszelakich stylów gitarowo-rockowych z dużą ilością dystansu i łojenia. 

W 2016 roku zespół wraz z przyjaciółmi (sekcja dęta, perkusjonalia), nagrał płytę z muzyką do tekstów Jana Himilsbacha.
Płyta HIMILSBUCH HIMILSBACH ukazała się na CD oraz winylu, przy wsparciu Mińskiego Domu Kultury zbierając entuzjastyczne recenzje. Obecnie zespół występuje jako Trio (bas, gitara, perkusja) i promuje nowy, energetyczny materiał.
wstecz   


Komentuj...