Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Believe - rock progresywny w Zgrzycie


Believe - rock progresywny w Zgrzycie

data: 2019.01.26        godzina: 20:00        cena biletu: 25/27/35 zł


Believe to formacja, która rozpoczęła działalność w 2014 roku. Na jej czele stoi znany między innymi z Collage, ceniony gitarzysta i kompozytor Mirek GIl. W 2006 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu Hope to see another day wydana przez szwajcarską wytwórnię Galileo Records. Rok później grupa nagrała utwór do ścieżki dźwiękowej gry komputerowej Wiedżmin, a w 2008 roku pojawiło się kolejne wydawnictwo Yesterday is a friend oraz DVD z koncertu w Katowickim Teatrze im.St. Wyspiańskiego pt. Hope to see another day. W 2009 roku zespół wszedł do studia by zarejestrować trzecią studyjną, tzw. bezparapetową płytę This bread is mine. W międzyczasie Believe sporo koncertuje w Polsce i za granicą dzieląc scenę m,in z : Fishem, Pendragonem, SBB, Ray Wilsonem, Danielem Cavanaghem

Believe to zespół malujący dźwiękiem piękne, wielowymiarowe obrazy, w których dźwięki gitary pięknie przeplatają się z urokliwymi dźwiękami skrzypiec, budując pejzaż dla emocjonalnego wokalu. Wszystko to opiera się na ekspresyjnie i barwnie grające sekcji rytmicznej. Muzyka Believe to kalejdoskop dźwięków łagodnych i mocnych, nastrojowych i energetycznych, koncerty tej formacji to wysmakowane muzycznie przedstawienie, dostarczające niezwykłych emocji. Najnowszy album formacji, Seven Widows to 7 historii o pożegnaniach i emocjach im towarzyszących opowiedziane dźwiękami rocka progresywnego. Muzyki Believe można posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=OIDirQ1dOLI&t=3196s, można też zakupić płytę: https://shop.mmrecords.pl/. W ramach Autumn ProgOut Night będzie można posłuchać nie tylko materiału z płyty Seven Widows, ale również nowych propozycji zespołu.


Obecny skład zespołu :
Mirek Gil – gitary
Satomi – skrzypce, klawisze
Robert Qba Kubajek – perkusja
Łukasz Ociepa – wokal
Przemas Zawadzki – bas

Zapraszamy


Bilety :

25 zł przedsprzedaż w klubie
27 zł przedsprzedaż online
35 w dniu imprezy
wstecz   


Komentuj...