Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Czarno-czarni - retro walentynki


Czarno-czarni - retro walentynki

data: 2020.02.14        godzina: 20:00        cena biletu: 40/50 zł


Czarno Czarni to świadomy powrót do brzmień lat 60- tych przyprawionych surową energią spod znaku vintage. Teksty Jarka Janiszewskiego zilustrowane klimatycznymi dźwiękami tworzą niepowtarzalną aurę złotych czasów muzyki rock and rollowej. Formacja wydała dotychczas 8 autorskich albumów. Ich miłość do dawnych brzmień, melodi i tekstów szczególnie z lat 40’,50’,60’ stała się inspiracją do powstania pogramu koncertowego i nowej płyty.
Z wielką atencją nagrali najpięknieszje piosenki tamtych lat układając je w long play wydany przez rozgłośnię Polskiego Radia pt. „Sułtani swingu”. W 2018 i 2019 roku Czarno Czarni zagrali koncerty pod znakiem RETRO dla słuchaczy rozgłośni Polskiego Radia w Poznaniu, Rzeszowie Łodzi. Każdy występ gromadził komplet widowni. Te spotkania z publicznością stały się impulsem do stworzenia specjalnego programu koncertowego skupiającego się na retro brzmieniach. Potańcówka w stylu retro z udziałem Czarno Czarnych to muzyczna podróż pełna pozytywnej energii i dobrze skomponowanych dźwięków. To również sentymentalny powrót do przeszłości.
Czarno Czarni podczas tych koncertów wykonają swoje interpretacje utwrów autorstwa Władysława Szpilmana, Henryka Warsa, Jerzego Matuszkiewicza do słów Ludwika Starskiego, Aleksandra Yellina m.in.: W małym kinie, Gdy mi Ciebie zabraknie, Augustowskie noce, Kasztany, Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem, Zakochani są wśród nas. Całość uzupełnią autorskie rock and rollowe przeboje Czarno Czarnych : Trąbo – twist, Nogi, Daleko od noszy, Prosty plan, Stołówkowelove, Angielski film.
wstecz   


Komentuj...