Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Aktualności


Dzień dobry LublinDzień dobry Lublin!
Przyszła pora oficjalnie się przedstawić. Nazywamy się Fabryka Kultury ZGRZYT i powstaliśmy w Ciechanowie w 2014 roku. Przez te prawie 8 lat naszej działalności zorganizowaliśmy ponad 1000 koncertów, stand-upów oraz innych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Gościliśmy między innymi : Voo Voo,Lecha Janerkę, Pablopavo i Ludziki, Happysad, Vader, Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Poparzeni Kawą Trzy, Dezerter, Illusion, Quebonafide,Peja, Szpaku, Don Guralesko, Cała Góra Barwinków i wiele, wiele innych. Występowali u nas praktycznie wszyscy znani komicy: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Rafał Pacześ, Piotr Szulowski, Kasia Piasecka, Rafał Rutkowski, Łukasz "Lotek" Lodkowski. Nie sposób wymienić wszystkich.
Dynamiczny rozwój klubu spowodował, że chcieliśmy przenieść się do miasta, które da nam większe możliwości. Nasz wybór padł na Lublin. Przejęliśmy lokal w którym mieścił się klub Graffiti. Szanujemy historię tego miejsca i rolę jaką odegrało w życiu kulturalnym miasta, ale chcemy kontynuować własną przygodę. Będzie to Fabryka Kultury ZGRZYT. Za chwilę rozpoczynamy gruntowny remont pomieszczeń. Planujemy być gotowi na spotkanie z Wami na przełomie września i października. Póki co zachęcamy do obserwowania naszych mediów. Wkrótce zaczną się pojawiać planowane wydarzenia.
wszystkie aktualności   


Komentuj...