Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Aktualności


Nowe obostrzenia - nowe zasady


Kochani. 
Wszyscy wiemy, że przyszło nam żyć i działać w dziwnych czasach. Dostało się nam wszystkim, ale branża którą reprezentujemy jest w szczególnie trudnej sytuacji.  Stan pandemii uwypuklił wiele absurdów do tej pory niezauważalnych. Chociażby fakt, że w polskim PKD nie istnieją kluby koncertowe. Działamy w oparciu o połączenie PKD gastronomii i organizacji impez artystycznych. Ta, wcześniej nieistotna sprawa okazała się bardzo znacząca w okresie zamykania pewnych branży czy też wypłaty rekompensat z tym związanch. 
Nowe, wchodzące dziś obostrzenia obligują nas do kolejnych zmian. Stoimy przed wyborem zamknięcia klubu lub dostowania się do tych obostrzeń. Podjęliśmy decyzje, którymi chcemy się z Wami podzielić:

  1. Wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się
  2. Zgodnie z obostrzeniami wprowadzamy limit 100 osób na pojedyńczym wydarzeniu
  3. Zgodnie z obostrzeniami wprowadzamy limit 30 osób nie posiadających certyfikatu szczepień
  4. Przy wejściu będziemy sprawdzać certyfikaty. Osoby posiadające taki certyfikat prosimy o przygotowanie i okazanie go na bramce. wszystkie aktualności   


Komentuj...