Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Salem Event - Alan, SOSO, Lia/Populous


Salem Event - Alan, SOSO, Lia/Populous

data: 2021.06.18        godzina: 18:30        cena biletu: 40/50 zł


Zapraszamy na Salem Event, trapowe wydarzenie, w trakcie którego zagrają dla Was Alan, SOSO oraz Lia i Populous.
 
Alan – artysta, który przez ostatni rok zdobył szczyt popularności w muzyce Rap! Wielomilionowe wyświetlenia utworów takich jak – „pojechałem 200", „patologika", „nie pytaj co brałem" czy „gołębie serce" i legalny debiut płytą „Sajko Placebo", która momentalnie znalazła się na liście Olis – mówią same za siebie. To pierwszy koncert reprezentanta Płońska po ostatnim lockdownie, więc możecie być pewni, że całkowicie rozniesie on scenę w pył.
 
SOSO – grupa, którą tworzy 5 artystów, których łączą wspólne przeżycia, setki melanży, a przede wszystkim, talent i zajawka do robienia świetnej muzy! Gabin, Doppin, Kaczy, Majlo oraz Biegan to ksywki, które przewinęły się w głowie każdego konesera Trapu, a jako skład SOSO, Panowie w ciągu ostatnich 2 lat konsekwentnie budują na scenie swoją pozycję. W ostatnim czasie SOSO funkcjonuje pod egidą wytwórni Chillwagon.co co nadało jeszcze większego rozpędu ich działalności muzycznej! SOSO słynie z potężnej koncertowej energii, a po takim czasie niegrania bądźcie gotowi na ogień z ich strony!
 
Lia – Zaledwie 17 letnia artystka, która miażdży tracki swoim talentem i potencjałem! Po licznych kolaboracjach z innymi raperami m.in. w utworze Rap Mapa Ciechanowa, nadeszła pora na jej solową działalność, co pokazał bardzo dobrze przyjęty trapowy numer „Mukbang". Lia zjada bity w studiu, co musiało w końcu zaowocować jej debiutanckim koncertem! Dajcie Lii dużo ciepła i zróbcie dla niej hałas a przekonacie się, jak świetnie radzi sobie nawijając mocne zwrotki!
 
Populous – artysta trapowy, freestylowiec i człowiek orkiestra. Inicjator akcji „Rap Mapa Ciechanowa" jest kojarzony nie tylko ze skillów organizacyjnych, ale również zamiatania na scenie! Zagra dla Was utwory m.in. takie jak - znane „Tylko konkrety", „Bakulatura", a jego żywiołowość i wieloletnie obycie z mikrofonem sprawi, że cały koncert zapadnie w pamięci każdego na długo!
 
Bilety
- w przedsprzedaży – 40zł
- w dniu koncertu – 50zł
 
Start wydarzenia – 18.30
Supporty – 19.00
Lia/Populous – 20.00
SOSO – 21.00
Alan – 22.00

 
wstecz   


Komentuj...