Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Scena Komediowa prezentuje: Maciej Twarowski i Paweł Konkiel


Scena Komediowa prezentuje: Maciej Twarowski i Paweł Konkiel

data: 2020.04.02        godzina: 20:00       


Scena Komediowa serdecznie zaprasza na występ Macieja Twarowskiego i Pawła Konkiela.

Maciej Twarowski - mówi o sobie ojciec Kieleckiego stand-upu,bo lubi się doceniać, stąd w swoim prywatnym rankingu Maciejów wyprzeda nawet Maleńczuka, ale tylko dlatego, że tamten ma naprawdę na imię Mirosław. Czasem żałuje, że nie umie grać na gitarze, bo wtedy mógłby ze spokojem nazwać się skandalistą. W swoich żartach stawia na przekraczanie granic i kontakt z publicznością, w szczególności z łysymi, bo jakiś łysy na stand/upie zawsze jest. Wrażliwszej części odbiorców przypomina, ze, jak coś, to w filharmonii nie obrażają .

Paweł Konkiel - śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. Nikt Wam tyle nie da, ile ja Wam obiecam. Zaprezentuję Wam materiał pt. STAN PRZEDZAWAŁOWY, gdzie pokazuję męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę patałacha. Gdy występuję z Maciejem Twarowskim, wyglądam na grubszego. Wydarzenie tylko dla osób dorosłych. Brak możliwości nagrywania występów.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51173/Ciechan%C3%B3w/Scena+Komediowa/
wstecz   


Komentuj...