Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Soundmageddon vol.XXVI x Ambienty / Miss π


Soundmageddon vol.XXVI x Ambienty / Miss π

data: 2019.06.01        godzina: 20:00        cena biletu: 15 zł


Przed Wami 26. edycja z najlepiej wyselekcjonowaną i podaną elektroniką. Zapowiada się wyjątkowo gdyż poza tradycyjnie zaserwowanym housem/ techno i dramenbejsem usłyszycie totalnie nowe, nieprezentowane dotąd w naszym mieście dźwięki (a przynajmniej nie w takich okolicznościach). Tym razem oddamy Was w #AMBIENTYowe ręce naszego gościa specjalnego, którym jest Ania Pietrzak a.k.a. Miss π.

Kim jest Ania? To kolejna niesamowicie utalentowana Ciechanowianka działająca w Warszawie. Kolekcjonerka i selekcjonerka płyt związana z winylowym Asfalt Shopem, dziennikarsko udziela się w portalu NowaMuzyka.pl, Noizz.pl oraz Radiu Aktywnym, w którym prowadzi na żywo swoją autorską audycję #AMBIENTY, djsko natomiast od niedawna rozpieszcza bywalców niedawno reaktywowanego warszawskiego SPATiFu.

Dzięki bardzo miłemu zrządzeniu losu okazało się, że Ania to nasza kolejna muzycznie pokrewna dusza, która z przyjemnością przyjęła nasze zaproszenie i zaprezentuje się Wam w dwóch odsłonach: #AMBIENTowej głębi oceanu 🐋 oraz deep / dub techno w 5 smakach 🦈

Wpadnijcie oderwać się na chwilę od codzienności i popłyńcie z nami do krain nieznanych :)

Za deckami również lokalsi:
Mrówa 🚀
Two Faces 🛸
wstecz   


Komentuj...