Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Stand-up: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka


Stand-up: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka

data: 2019.02.07        godzina: 19:00        cena biletu: 25 zł


Potwierdzenie zasady przeciwieństwa się przyciągają.
Wystąpią dwie stand-uperki prezentujące skrajnie różne style, tworząc dzięki temu mocny i różnorodny wieczór komediowy.

Olka Szczęśniak - Wystąpi ze swoim nowym programem Zespół HAJSpergera.
Zanim powiesz Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie! Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :)
To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Troche o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Paulina Potocka - prawdziwy jazz stand-upu, w nowym programie Pewnego rodzaju rozpie..ol.
Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa temperament. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.


Bilety tylko na kupbilecik.pl
https://www.kupbilecik.pl/impreza-32859-olka.szczesniak.ciechanow.html

wstecz   


Komentuj...