Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

TURBO (40 lat) + Bloody Daisy


TURBO (40 lat) + Bloody Daisy

data: 2020.02.01        godzina: 20:00        cena biletu: 40/50/60 zł


Turbo - legenda polskiego heavy metalu - zawita do Ciechanowa, do Fabryki Kultury Zgrzyt.

W 2020 roku zespół Turbo będzie obchodził 40-lecie istnienia, a koncert w Ciechanowie będzie jednym z pierwszych w ramach świętowania tego jubileuszu.

Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann.
Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się Dorosłe dzieci, Kawaleria szatana, Ostatni wojownik, Strażnik światła i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy Piąty żywioł.

Obecnie zespół przygotowuje wydanie płyty podsumowującej 40 lat działalności. Album ukaże się w 2020 roku.
--------------------------------------------
Bloody Daisy
Zespół działa od dość dawna. Z drobnymi przerwami i zawirowaniami historia ciągnie się od około 20 lat, a pod szyldem Bloody Daisy od roku 2017.

Muzycy grający w zespole inspirowali się odmiennymi gatunkami muzycznymi w wyniku czego powstał nieformalny gatunek muzyczny Milky Metal®, który polega głównie na graniu nierówno, ale za to nie w tonacji.

W 2018 roku powstała epka zatytułowana Schiz. Utwory charakteryzuje ciężkie brzmienie oraz surowe, dosadne teksty. W chwili obecnej zespół pracuje nad nagraniem nowej płyty, realizacją klipu oraz wiosenną trasą koncertową.

 

otwarcie drzwi: godz. 19.00

Bilety:
40 zł - przedsprzedaż pierwsza pula (ILOŚĆ OGRANICZONA)
50 zł - przedsprzedaż druga pula
60 zł - w dniu koncertu
wstecz   


Komentuj...