Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Zenek Kupatasa + Afterload


Zenek Kupatasa + Afterload

data: 2019.10.20        godzina: 19:00        cena biletu: 25/35 zł


Zapraszamy na koncert Zenka Kupatasy, który oprócz przekrojowego materiału ze swojej opasłej TFUrczości zaprezentuje najświeższy materiał z płyty Darmowe Przytulasy, której premiera 33 września. Muzyczna uczta: pogo, radość, zabawa, śpiew i tańce.


Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej. Niepozorny grubasek, który od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak Klocki, Buraki, czy Serce. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. 33 września ukaże się jego siódma płyta, ale tak naprawdę to debiutancka (licząc od tyłu), zatytułowana Darmowe Przytulasy. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój przeróżnych piosenek ze swojej opasłej TFUrczości. Wspomagają go w tym na scenie: Tomek Antoniak (bas) i Michał Mrufka Jędras (perkusja).

www.zenek33.pl

 

Link do biletów
wstecz   


Komentuj...