Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Punky Reagge Live 2026


Punky Reagge Live 2026

data: 2026.04.10        godzina: 18:00       


 

PUNKY REGGAE live 2026 / LUBLIN

 

10.04.2026 / piątek
otwarcie bram: 17:00 / start koncertu: 18:00
Fabryka Kultury Zgrzyt, ul. Piłsudskiego 13

 

FARBEN LEHRE + TURBO + PULL THE WIRE + STACJA B.

 

🔴 Cena biletów:

 

I PULA przedsprzedaż do 31.12.2025 / 110 PLN
II PULA przedsprzedaż od 01.01.2026 / 120 PLN
III PULA dzień koncertu / 130 PLN

 

🔴 Sprzedaż biletów / ONLINE:

 

 

 

 

 

 

✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯

 

⚡️ UWAGA !!!
Od 01.01.2026 rezerwacja TELEFONICZNA biletów w cenie przedsprzedaży (120 PLN) - tel. 665 823 666
(WAŻNE! W dniu koncertu rezerwacja w cenie 130 PLN)

 

Od 01.01.2026 rezerwacja MAILOWA biletów w cenie przedsprzedaży (120 PLN). W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów - kalina.k666@wp.pl
(WAŻNE! W dniu koncertu rezerwacja w cenie 130 PLN)

 

 

 

✯✯✯ farben lehre ✯✯✯

 

🎼 Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 15 płyt studyjnych, 6 DVD oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K. Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową. Żywiołowe koncerty zawsze grane "na 100%", to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka.

 

Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. W 2021 roku zespół świętował swoje 35 urodziny! Z tej okazji ukazały się takie jubileuszowe wydawnictwa jak: CD „Pieśni XX wieku”, winyl+dvd „Akustycznie”, winyl+cd-split „Farben Lehre & Sexbomba” oraz unikalna CD-kompilacja „Friends For Friends”, na której 35 zaprzyjaźnionych kapel, wykonuje własne wersje utworów FARBEN LEHRE. Natomiast w marcu 2023 roku ukazał się ostatni jak dotąd album zespołu, zatytułowany "Na zdrowie", zatem wiele utworów z tego krążka pojawia się w aktualnej setliście koncertowej. Nie da się zatem ukryć, że wiecznie młody kwartet z Mazowsza absolutnie nie zwalnia tempa!

 

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Od samego początku kapeli przyświecało i wciąż przyświeca następujące motto:

 

"Gramy dopóki sprawia nam to przyjemność, dopóki mamy coś do powiedzenia, dopóki starcza nam sił i dopóki to co robimy będzie komukolwiek potrzebne..."

 

🎹 FARBEN LEHRE (skład):
Wojtek Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

 


___________________

 

✯✯✯ turbo ✯✯✯

 

🎼 Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a niecałe cztery miesiące później (23
kwietnia) zagrała swój pierwszy koncert. Po udanym debiucie, TURBO zostało zaproszone przez
organizatorów do wzięcia udziału w pierwszym Festiwalu Muzyki Rockowej „Jarocin 80”. Od tamtego czasu zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, m.in. do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Rosji, Słowacji, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

 

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep. Od początku działalności TURBO oscylowało w kierunku hard rockowym, z biegiem lat coraz bardziej udoskonalając styl w oparciu o kolejne metalowe trendy. Jednocześnie cały czas udawało się grupie zachować własny, charakterystyczny styl pozwalający kwalifikować zespół w gatunkach heavy i thrash metalu. Twórczość zespołu wielokrotnie zdobywała uznanie krytyków i dziennikarzy. W muzycznych rankingach płyty TURBO otrzymywały tytuł „Płyty roku”, muzycy zajmowali pierwsze miejsca w branżowych plebiscytach, a grupa była nominowana do najbardziej prestiżowych nagród, w tym dwukrotnie do Fryderyków.

 

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych.
Już pierwsza płyta, zatytułowana „Dorosłe dzieci”, wydana w 1983 roku, stała się dużą sensacją,
a to za sprawą bezkompromisowej energii i nowatorskich jak na tamte czasy aranżacji. Utwór
tytułowy stał się nie tylko jednym z najważniejszych i największych przebojów początku lat 80-
tych, ale i całej polskiej muzyki rockowej. W 1986 roku TURBO wydało album „Kawaleria szatana”, który przez krytyków i fanów uważany jest za najlepszą oraz najważniejszą heavy metalową płytę lat 80-tych w Polsce. Nowoczesne i bardzo profesjonalne brzmienie i aranżacje przyniosły zespołowi przewodnictwo w tym gatunku muzycznym na krajowym rynku. Rok później TURBO ukazał się kolejny przełomowy krążek, zatytułowany „Ostatni wojownik”. Ta propozycja zespołu, to ostre, thrash metalowe kompozycje, które utrwaliły wizerunek zespołu oraz pozwoliły na podpisanie kontraktu z niemiecką wytwórnią płytową Noise Records. Był to pierwszy z kilku albumów zespołu wydanych poza granicami Polski. Zespół otrzymał pozytywne opinie w zagranicznej prasie muzycznej, był często porównywany do startującej wówczas brazylijskiej Sepultury, a w recenzjach otrzymywał oceny podobne do takich sław jak Judas Priest czy Iron Maiden.

 

W kolejnych latach TURBO wydało kilka albumów, które podkreślały charakter zespołu, cieszyły
się dobrymi opiniami i pozwoliły grupie utrwalić swoją pozycję na polskim rynku. W międzyczasie nastąpiły zmiany personalne, a w 2007 roku do zespołu dołączył obecny wokalista, Tomasz Struszczyk. Zaowocowało to wydaniem w 2009 roku kolejnego dobrze przyjętego albumu w klimacie klasycznego hard and heavy pt. „Strażnik światła”. Pod koniec 2013 roku ukazała się płyta studyjna grupy - „Piąty żywioł”.

 

W marcu 2025 formacja wydała długo wyczekiwany album „BLIZNY”, który został znakomicie przyjęty, a dwa single trafiły na pierwsze miejsce w TurboTop AntyRadia.

 

🎹 TURBO (skład):
Tomasz Struszczyk – śpiew
Wojciech Hoffmann – gitara prowadząca
Bogusz Rutkiewicz – gitara basowa, śpiew
Mariusz Bobkowski – perkusja
Przemysław Niezgódzki – gitara rytmiczna

 


___________________

 

✯✯✯ pull the wire ✯✯✯

 

🎼 Szybkie strzały i emocje. PULL THE WIRE w trasie koncertowej po całej Polsce! Rock and roll jest zgniły? Na pewno nie tutaj. Przyjdź na koncert i posłuchaj, odpłyń z nami w rejs i weź udział w rodeo. Ogień, ogień, rocknroll! PULL THE WIRE to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie - bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom, jeśli chodzi o dobrą zabawę, skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

 

🎹 PULL THE WIRE (skład):
Paweł ‘Marszal’ Marszałek - wokal, gitara, teksty
Adam ‘Micro’ Marszałek - bas, chórki
Daniel ‘Koziar’ Koźbiał - gitara, chórki
Marek Adamek - perkusja

 


___________________

 

✯✯✯ stacja b. ✯✯✯

 

Spędziliśmy ze sobą 10 lat, poznając na swój temat wiele ciekawych faktów i na tych latach opieramy dziś naszą twórczość. Przez wzajemny szacunek do siebie dzielimy się z Wami naszym życiem a dzięki więzi która wytworzyła się między nami przez te lata możemy to robić z niepodważalną autentycznością dzieląc się w tekstach bardzo osobistymi przeżyciami. Jako STACJA B. nie gramy muzyki, która będzie kolejnym trofeum w dorobku gatunku punk. Znamy jej fundamenty, ale nigdy nie będziemy się do nich ograniczać ani na nich poprzestawać. Już dzisiaj wiemy, że kształtujemy styl muzyki jakiego w Polsce sami nie widzieliśmy i z przejrzystością tafli wody pokazujemy Wam nasze spojrzenie na wcześniej wspomniany punk rock, który w naszym wykonaniu ma na celu jedno - zbierać żniwo w postaci energii na zasadach wymiany: Wy nam, my Wam.

 

STACJA B. skład:
Marek Babiarz – gitara
Michał Śmierciak – wokalista
Grzegorz Dyjak – gitara
Kornel Wójcik – gitara basowa
Tomasz Blik – perkusja

 

 

 




wstecz   


Komentuj...