Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Koncert Ye.Stem, Krain, Na Krawędzi


Koncert Ye.Stem, Krain, Na Krawędzi

data: 2024.06.15        godzina: 19:00       


FK Zgrzyt zaprasza na koncert Hardcore/Punk!
Zagrają:
 
YE.STEM to zespół punkowo/hardcorowy założony w 2021 roku przez Maxa, Smoka, Rolfa, współtworzących przed laty Post Regiment oraz Dymitra, wokalistę zespołu Dubska. Jesienią 2021r. nagrali epkę, oraz stworzyli teledysk do utworu "Polscy chłopcy". W 2023 wydali pierwszą, pełnowymiarową płytę. Grają szybko i melodyjnie z nutą melancholii znaną z Post Regimentu, ale z łagodnością wokalu Dymitra. Śpiewają o samotności, wykluczonych, bezduszności systemu, pochylają się nad losem uciekających przed wojną czy złem.
https://yestem1.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100076476519698
 
KRAIN - grupa powstała w 1990 r. na gruzach zespołu Hipokryzja. Debiutancki materiałe zatytułowany "Krain" nagrali w 1991 r. w legendarnym studio "Złota Skała" Roberta Brylewskiego. W 1996 roku wyszła ich druga kaseta „Prawie wolny”. Zespół wówczas koncertował zarówno w Polsce jak i za granicą.
Po prawie 20-letniej przerwie zespół się reaktywował w 2017 r., a do zespołu dołączył basista Gerard (ex-The Bill).
https://www.facebook.com/hckrain
 
NA KRAWĘDZI - jeden z najmłodszych stażem lubelskich zespołów punkowych w składzie którego znajdziemy zarówno weteranów znanych z Przeciwu jak i jednych z najmłodszych załogantów znanych z zespołu Gorsi Ludzie. Jeśli tęskniliście za In Vitro, to Na Krawędzi wypełni tę lukę w waszych sercach.
https://nakrawedzi.bandcamp.com
https://www.facebook.com/nakrawedzipunka
 
BILETY NA BRAMCE w dzień koncertu
Normalny 50
Dla niepełnoletnich 30wstecz   


Komentuj...