Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

WIKTOR DYDUŁA Pal Licho


WIKTOR DYDUŁA Pal Licho

data: 2023.11.18        godzina: 18:00        cena biletu: 70 zł


WIKTOR DYDUŁA
Pal Licho! TOUR 
 
Dzień dobry, chyba że czytacie to wieczorem to dobry wieczór! Z tej strony Wiktor. 
Ruszamy w naszą pierwszą trasę pograć dla Was piosenki i wspólnie potańczyć w klubowej atmosferze. 
Uwaga! To jedyna nasza trasa klubowa w 2023 roku! 
Przynieście ze sobą wszystkie swoje emocje. Pozbędziemy się tych złych i zamanifestujemy dobre. 
Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Wasze kocie ruchy. Będzie pięknie, obiecuję! Do zobaczenia!
Wiktor Dyduła to młody i niezwykle utalentowany wokalista, który dał się poznać szerszej publiczności docierając do finału jednego ze znanych polskich programów typu „talent show“. 
 
Od czasu debiutu regularnie dostarcza słuchaczom autorskie kompozycje, które w tym roku zamknął w swoim pierwszym albumie: „Pal Licho!“. Tytuł płyty jest nieprzypadkowy, bowiem odzwierciedla charakter i podejście Artysty do życia. Na krążku znalazły się single „Ćwierć wieku“, „Koło Fortuny“, tytułowe „Pal Licho!“, „Adios“ czy wreszcie, pokryty złotem singiel „Dobrze wiesz, że tęsknię“.
W 2023 roku Wiktor dał się poznać publice Męskiego Grania, biorąc udział w projekcie Wodecki Twist pod dyrekcją Kamila Patera. 
Jesienią, Artysta rusza w swoją pierwszą trasę koncertową promującą album Pal Licho! 
 
Koncerty Wiktora, to przepełnione energią, gitarowymi brzmieniami, pop-rockowe kompozycje, w których warstwa liryczna zatrzymuje i skłania do refleksji. 
Poza niewątpliwym talentem wokalnym, mocną stroną Wiktora są także zdolności kompozytorskie i niezwykła charyzma, dzięki czemu wypracował sobie swój własny, charakterystyczny styl, zarówno w muzyce, jak i wizerunkowo.
 wstecz   


Komentuj...